منتظر قسمت های بیشتر «چیزهای عجیب» هستید؟ در ضمن این TikToks را تماشا کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

تا به حال فکر کرده اید که اگر شرور Vecna ​​و the چیزهای غریب بچه ها تصمیم گرفتند مسائل را با یک نبرد رقص حل و فصل کنند؟ به لطف اکانت TikTok بازیگر نوآ اشنپ، می توانیم ببینیم که حرکات قاتل ویل بایرز چه خواهد بود.

در ویدئویی که در 29 مه، دو روز پس از پخش فصل چهارم Stranger Things منتشر شد، اشنپ با لباس کامل بایرز – پیراهن چهارخانه و شلوار خاکی رنگی که در برنامه می پوشد – ظاهر می شود و یک رقص ساده با هیپ هاپ انجام می دهد. مسیر. در کپشن نوشته شده است: «آیا Byers یک TikTok می‌سازد؟» شما می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

@noahschnapp

آیا بایرز یک تیکتوک درست می کند؟

♬ فکر نمی کنم X آن را از غرب بیرون بیاورید – VNDRE

اگر در طول ماه گذشته در TikTok پیمایش کرده باشید، احتمالاً به صحبت های Stranger Things توجه کرده اید. فصل 4 همه چیز را الهام گرفته است، از چالش TikTok که در آن مردم می‌گویند کدام آهنگ آنها را از نفرین Vecna ​​نجات می‌دهد، تا نسخه تنظیم‌شده خودکار ادی التماس به کریسی تسخیر شده در قسمت اول (“Chrissy wake up,” آهنگ شروع می شود. “من این را دوست ندارم…”).

Schnapp هفده ساله و همبازی با Tiktok او، Caleb McLaughlin 20 ساله، ویدیوهای سرگرم کننده خود را به این ترکیب اضافه می کنند، و این دقیقا همان چیزی است که من در طول این فاصله به آن نیاز داشتم. بین فصل 4 قسمت. هیچ یک از بازیگران در این پلتفرم تازه کار نیستند – مک لافلین حداقل از سال 2021 و اسنپ حداقل از سال 2019 در این پلتفرم حضور داشته اند – اما هر دوی آنها در دوره موقت سریال برای طرفداران عرضه شده اند.

اشنپ در ادامه ویدیوی رقص خود از TikTok به ویل بایرز، پذیرش کیت بوش توسط TikTok را مسخره می کند. به سمت بالای اون تپه دویدن، آهنگ 1985 که پس از انتشار فصل 4 دوباره احیا شد. “Me scrolling on my For You after 27 May” روی صفحه ظاهر می شود، در حالی که او در بسیاری از نسخه های عادی و سریع ترانه پیمایش می کند. علاوه بر تشخیص TikTok، آهنگ در سراسر جهان نمودار شده است.

در همین حال، مک‌لافلین، بازیگر نقش لوکاس، فصل 4 را صرف همگام‌سازی با آهنگ Pass the Dutchie کرده است، آهنگ دیگری که در فصل 4 برجسته شده است، و مکس عاشق موسیقی Stranger Things را با تک‌آهنگ سال 2022 خود به نام Soul Travel معرفی کرده است. (مک لافلین، مانند چندین بازیگر بازیگر سریال Stranger Things، یک نوازنده نیز هست.)

همه این ویدیوها به صورت جداگانه از یک میلیون لایک عبور کرده اند. بنابراین به احتمال زیاد من فقط TikToks را که قبلاً دیده‌اید خلاصه می‌کنم. اما اگر نه، این یک راه سرگرم کننده برای گذراندن زمان بیشتری در قلمرو چیزهای عجیب است. اشنپ عکس‌ها و ویدئوهایی از پشت صحنه بازیگران، از جمله برخی عکس‌های بازگشتی از زمانی که همگی جوان‌تر بودند، منتشر کرده است. ویدیوهای دیگر مک‌لافلین همچنین نشان می‌دهد که وقتی دوربین‌های تلویزیونی کار نمی‌کنند، باند با هم چقدر سرگرم می‌شوند.

کاربران نتفلیکس 286.8 میلیون ساعت از فصل چهارم Stranger Things را در سه روز اول آن تماشا کردند – ساعت‌هایی بیشتر از فصل دوم بریجرتون. نیمه دوم فصل 4 در کمتر از یک هفته، در 1 ژوئیه پخش می‌شود. اگر می‌خواهید در حین انتظار روحیه خود را تقویت کنید، به حساب این دو بازیگر خلاق سر بزنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

WWE Money in the Bank 2022: Start Times, How to Watch, Match Card and Peacock

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، آخرین پرداخت به ازای هر ویو …