بزرگترین پایتون برمه ای که تا به حال در فلوریدا دستگیر شده است را ببینید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

فلوریدا مشکل مار پیتون دارد. پیتون های مهاجم برمه ای عاشق آب و هوا و شرایط این ایالت هستند و بر حیات وحش بومی، به ویژه در اکوسیستم تالاب ظریف اورگلیدز تأثیر می گذارند. اکنون یک مار پیتون کمتر برای نگرانی وجود دارد، به لطف حفاظت از جنوب غربی فلوریدا، یک سازمان حمایت از محیط زیست که در حال کار برای حذف مارها از طبیعت است.

روز چهارشنبه، Conservancy اعلام کرد که زیست شناسان حیات وحش آن عظیم ترین مار پیتون برمه ای را که تاکنون در فلوریدا کشف شده است، شکار کرده اند. این ماده که در دسامبر 2021 پیدا شد، تقریباً 18 فوت (5.5 متر) طول داشت و 215 پوند (97 کیلوگرم) وزن آن را بالا می برد. آن را با یک مقایسه کنید واحد مطلق گرفته شده در سال 2018 که همان طول بود اما 150 پوند (68 کیلوگرم) وزن داشت.

محققان از طریق برنامه ای که از فرستنده های رادیویی کاشته شده در مارهای نر استفاده می کند، مار را ردیابی کردند. یان بارتوشک زیست شناس در بیانیه ای گفت: “چگونه سوزن را در انبار کاه پیدا می کنید؟ می توانید از آهنربا استفاده کنید و به همین ترتیب مارهای پیشاهنگ نر ما جذب بزرگترین ماده های اطراف می شوند.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی، محققان گفتند که مار دعوا کرد و قبل از اینکه بتوانند او را مهار کنند، مجبور شدند 20 دقیقه با او کشتی بگیرند.

مارهای اسیر شده معدوم می شوند. یک معاینه 122 تخم در حال رشد را در داخل ماده پیدا کرد. این سازمان گفت: «این یافته محدودیت جدیدی را برای بیشترین تعداد تخم‌هایی که یک مار پیتون می‌تواند در چرخه پرورش تولید کند، تعیین می‌کند و آن را یک کشف رکوردشکنی می‌داند. این مار اخیراً روی یک گوزن دم سفید بالغ نیز غذا خورده بود.

نشنال جئوگرافیک نگاهی عمیق به پشت صحنه برنامه تحقیقاتی و دستگیری مار جامبو منتشر کرد.

Conservancy تاکنون بیش از 1000 مار پیتون را به دام انداخته است. کمیسیون حفاظت از ماهی و حیات وحش فلوریدا یا FWC نیز چندین برنامه حذف مار پیتون را اجرا می کند، از جمله یک مسابقه عمومی که به حذف پیتون با جوایز پولی پاداش می دهد.

بارتوشک گفت: «حذف مارهای پیتون ماده نقش مهمی در اختلال در چرخه پرورش این شکارچیان راس دارد که در اکوسیستم Everglades ویران می‌کنند و منابع غذایی دیگر گونه‌های بومی را می‌گیرند.» “این مسئله حیات وحش زمان ما برای جنوب فلوریدا است.”

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

WWE Money in the Bank 2022: Start Times, How to Watch, Match Card and Peacock

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، آخرین پرداخت به ازای هر ویو …