نویسنده Goosebumps RL Stine مجموعه‌های کمیک محدود جدیدی را اعلام کرد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

RL Stine، نویسنده کتاب Goosebumps، با مجموعه کتاب های کمیک محدود، BOOM، بازگشته است! استودیو روز پنجشنبه اعلام کرد. این کمیک Stuff of Nightmares نام دارد و استاین می گوید که برای کودکان ساخته نشده است.

استاین نوشت: «هی، بچه‌ها – از کابوس‌ها دوری کنید. “این اولین کار کمیک ترسناک من برای بزرگسالان است. وحشتناک، وحشتناک، و امیدوارم، سرگرم کننده معده خوبی باشد!”

این سریال چهار شماره خواهد بود و ظاهراً برداشتی دوباره از فیلم کلاسیک ترسناک فرانکشتین مری شلی خواهد بود.

برایس کارلسون، نایب رئیس سرمقاله و استراتژی خلاقانه BOOM، “برای همه ما که با خواندن آثار RL Stine بزرگ شدیم، اکنون چیزی وحشتناک داریم که در بزرگسالی دندان های خود را در آن فرو کنیم.” استودیو، گفت.

انتظار می رود این مجموعه در ماه سپتامبر در فروشگاه کتاب های مصور محلی شما یا BOOM به فروش برسد! فروشگاه اینترنتی استودیو.

استاین از زمان نوشتن سریال Goosbumps همچنان مشغول بوده است. او در حال نوشتن قسمت‌هایی برای پادکست GoKidGo است، یک دنیای پادکست که توسط نویسنده دیگر کودکان پاتریک کارمن آغاز شده است. در سال 2021نتفلیکس سه فیلم بر اساس کتاب‌های خیابان ترس استاین منتشر کرد، اما نویسنده گفت که او کاری زیادی با آن ندارد.

استاین گفت: “درگیری من این بود که یک روز به صحنه فیلمبرداری رفتم و آنها را تماشا کردم که صحنه ای را در یک مرتع در آتلانتا فیلمبرداری می کردند که دمای آن 120 درجه بود و رطوبت آتلانتا وجود داشت.” کورین ریچرت از CNET سال گذشته


در حال پخش:
این را نگاه کن:

هر فیلم کوتاه استن لی مارول


4:51

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

WWE Money in the Bank 2022: Start Times, How to Watch, Match Card and Peacock

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، آخرین پرداخت به ازای هر ویو …