ابزار جدید تست اینستاگرام برای تایید سن

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اینستاگرام شرکت مادر متا روز پنجشنبه گفت در حال آزمایش ابزار جدیدی برای جلوگیری از تظاهر به بزرگسالان توسط کاربران زیر سن قانونی است. اگر شخصی که حساب کاربری او زیر 18 سال سن دارد سعی کند تاریخ تولد را به صورت دستی در برنامه ویرایش کند، اینستاگرام مدرک می خواهد.

افراد می توانند سن خود را از سه طریق ثابت کنند: شناسنامه قانونی یا گواهینامه رانندگی. “ضمانت اجتماعی”، که در آن از سه کاربر بزرگسال خواسته می شود سن را تأیید کنند. یا یک سلفی ویدیویی

با ضمانت اجتماعی، سه کاربر بزرگسال نمی‌توانند در آن زمان برای شخص دیگری ضمانت کنند و باید ظرف سه روز به درخواست پاسخ دهند. اینستاگرام با یک سلفی ویدیویی، این کلیپ را با شرکتی به نام Yoti به اشتراک می گذارد که فناوری آن برای تخمین سن بر اساس ویژگی های صورت طراحی شده است. اینستاگرام دستورالعمل‌هایی را در مورد نحوه فیلم‌برداری از کلیپ ارائه می‌دهد و می‌گوید سلفی‌ها پس از تکمیل تأییدیه حذف می‌شوند.

ابزار جدید اینستاگرام کاربران جوان‌تری را که قبلاً به پلتفرم گفته‌اند بزرگسال هستند، جذب نمی‌کند. این اپلیکیشن برای ثبت نام افراد را باید حداقل 13 سال سن داشته باشد، اما پست وبلاگ متا اشاره ای نمی کند که آیا ابزار جدید برای تأیید سن صحیح کودکان استفاده خواهد شد یا خیر. این شرکت بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.

اینستاگرام با تحقیقات مواجه شده است در طول سال گذشته با توجه به تأثیر این برنامه بر نوجوانان. دادستان های کل چندین ایالت از جمله کالیفرنیا، فلوریدا و ماساچوست شروع به توجه به متا کردند و گفتند که این شرکت می داند که اینستاگرام می تواند به سلامت روحی و جسمی کودکان آسیب برساند. و وال استریت ژورنال مجموعه‌ای را منتشر کرد که بخشی از آن بر اساس اسناد فاش شده بود، که شامل مقاله‌ای بود که می‌گفت فیس‌بوک می‌دانست اینستاگرام برای دختران نوجوان “سمی” است و تصویر بدن و سلامت روان آنها را بدتر می‌کند.

متا از اظهارات ایالت ها عقب نشینی کرد و همچنین گفت که ژورنال اسناد فاش شده را اشتباه توصیف کرده است. این شرکت گفت برخی از تحقیقات داخلی نشان داده است که برخی از نوجوانان پس از استفاده از اینستاگرام احساس بهتری نسبت به تصویر بدن خود دارند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف یا غیرفعال کنیم؟


5:03

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

WWE Money in the Bank 2022: Start Times, How to Watch, Match Card and Peacock

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، آخرین پرداخت به ازای هر ویو …