وانت شوروی کلرادو مدل 2023 در تریم آفرود ZR2

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اوایل بهار امسال GMC اولین تیزر را منتشر کرد نسل بعدی پیکاپ Canyonو اکنون شورولت کمپین تبلیغاتی نسخه کلرادوی خود را آغاز کرده است. Chevy ویدئویی را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد که در آن کلیپ‌های کوتاهی از یک کلرادو 2023 در حال چرخش در یک صحرا را نشان می‌دهد و به ما نگاهی اجمالی به برخی از ویژگی‌های طراحی پیکاپ بازطراحی شده می‌دهد.

کلرادو در این ویدئو، تریم آفرود ZR2 است و به نظر می‌رسد که مجموعه‌ای از لوازم جانبی کارخانه‌ای دارد. جلوپنجره مربعی جدید کلرادو با چراغ‌های جلوی افقی احاطه شده است که بسیار مدرن‌تر از آنچه در کامیون فعلی وجود دارد به نظر می‌رسند و به طور کلی قسمت جلویی کمتر خسته‌کننده‌تر و بیشتر شبیه کامیون است. این کلرادو دارای یک محافظ برس “Safari Bar” است که به سپر جلو متصل است، که در ویدیو می‌گوید می‌تواند دوربین‌های دید فراگیر کلرادو را مختل کند، ویژگی که در کلرادو فعلی ارائه نشده است.

در پشت کلرادوی جدید، اسکریپت شورلت بزرگی در سرتاسر درب عقب مجسمه‌سازی شده، و چراغ‌های عقب بسیار شبیه به آنچه در سیلورادوی تازه‌شده وجود دارد، دارد. یک رول بار بزرگ با نوار نور LED به آن وصل شده است و این ZR2 بژ همچنین دارای نوارهای مشکی روی گلگیرهای جلو، فلرهای پلاستیکی گلگیر و چرخ‌های مشکی با لاستیک‌های درشت است. ما نمی‌توانیم قسمت زیادی از فضای داخلی را ببینیم، اما به نظر می‌رسد کلرادو ممکن است دارای یک خوشه سنج دیجیتال باشد.

Chevy می‌گوید کلرادو 2023 اولین نمایش کامل خود را در 28 جولای انجام می‌دهد. انتظار می‌رود این کامیون بازطراحی‌شده دارای پیشرانه‌های به‌روز، اجزای شاسی بهبودیافته و فضای داخلی (امیدواریم) بسیار زیباتر باشد. همتای GMC Canyon نیز در تابستان امسال معرفی خواهد شد، اگرچه تاریخ دقیقی هنوز اعلام نشده است.

اگر نمی دانستید این چه نوع کامیونی است.

شورلت

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

افراد بیشتری باید بهترین نمایش مطلق را در HBO Max تماشا کنند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، در آغاز، ایستگاه یازدهم من را …