برخی از هدفون های حذف نویز مورد علاقه ما تا 100 دلار کاهش یافته است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

وقتی صحبت از هدفون های بی سیم می شود، باید موارد زیادی را در نظر گرفت: عمر باتری، راحتی و کیفیت صدا. می‌توانید مدل‌های سطح ابتدایی را انتخاب کنید تا 50 دلار، در حالی که برخی از گران ترین مدل ها در محدوده 200 دلار و فراتر از آن قرار دارند. با روز نخست در راه، و معاملات اولیه در حال حاضر کاهش یافته است، می توانید انتظار داشته باشید آمازون و رقبای آن برای ارائه برخی از معاملات بسیار عالی در زمینه فناوری برتر.

این جوانه های Soundcore Liberty 3 Pro از Anker بهترین جفت ارزش صدای ما در لیست فعلی ما هستند. بهترین هدفون های بی سیم. آنها تقاطع بسیار خوبی از کیفیت و مقرون به صرفه هستند و صدایی ارائه می دهند که می تواند با هدفون های گران قیمت رقابت کند، بدون اینکه ضرری داشته باشد. حتی با 170 دلار معمولی خود، آنها یک گزینه خوب با ارزش هستند، اما در حال حاضر Best Buy در حال اجرای یک معامله است که قیمت را فقط به 100 دلار کاهش می دهد70 تومان تخفیف دارد. فقط به خاطر داشته باشید که این پیشنهاد امشب به پایان می رسد.

این هدفون های بی سیم واقعی Anker بسیار چشمگیر هستند. قابل توجه ترین ویژگی آنها این است کیفیت صدا با این قیمت به گفته دیوید کارنوی، کارشناس هدفون مقیم CNET، با استفاده از فناوری درایور کواکسیال و «HearID» Anker، که فشار داخل گوش شما را برای نمایه صدای سفارشی ترسیم می‌کند، صدایی را ارائه می‌دهند که با سایر هدفون‌های ممتاز که قیمت بیشتری دارند، برابری می‌کند.

آنها دارای شش میکروفون داخلی برای حذف دقیق و فعال نویز هستند. و وقتی قاب شارژ بی سیم را در نظر می گیرید، تا 32 ساعت کل زمان پخش را ارائه می دهد. با برنامه همراه Soundcore، می‌توانید اکولایزر، کنترل‌های لمسی و موارد دیگر را نیز سفارشی کنید.

به دنبال گزینه های دیگر هستید؟ حتما همه را بررسی کنید بهترین معاملات هدفون قبل از پرایم دی اکنون

بیشتر بخوانید: بهترین هدفون برای سال 2022: بهترین انتخاب های ما

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …