آمازون ربات های جدیدی دارد که به نیروی کار انبار خود می پیوندند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

در حالی که آمازون Astro شروع به حمل نوشیدنی کرد امسال از اتاقی به اتاق دیگر در برخی از خانه‌ها، دو ربات کار جدید در سال 2023 حمل و جابجایی جعبه‌ها را در انبارهای شرکت آغاز می‌کنند. روز چهارشنبه، آمازون اولین نگاهی به Proteus و Cardinal کرد که این شرکت می‌گوید. می تواند خطر آسیب را کاهش دهد به کارکنان انبار

برای مثال، پروتئوس «اولین ربات متحرک کاملاً خودمختار» آمازون است و شبیه یک رومبای بزرگ و سبز آهکی به نظر می‌رسد، در حالی که کاردینال ثابت است و اساساً یک بازوی بلند با فنجان‌های مکنده به جای دست است. آمازون از ربات‌ها می‌خواهد که میزان بلند کردن اجسام سنگین و سایر کارهای شدید فیزیکی را که کارمندان انجام می‌دهند کاهش دهند.

این شرکت در یک پست وبلاگی به سابقه 10 ساله خود در فناوری ربات و استفاده از آن در انبارها اشاره کرد. برخلاف طرح‌های خودکار قبلی که نگرانی‌های ایمنی را برانگیخت، پروتئوس به طور خاص برنامه‌ریزی شده است تا در فضاهای فیزیکی مشابه انسان حرکت کند. آمازون گفت که این ربات مستقل است و به طور خودکار کار خود را بدون دخالت کارمندان انجام می دهد. پروتئوس برای بالا بردن و حمل سطل های چرخدار که برای جابجایی بسته ها در انبار استفاده می شوند، طراحی شده است.

کاردینال با استفاده از ترکیبی از بینایی کامپیوتر و هوش مصنوعی، به مرتب‌سازی کمک می‌کند. این می تواند یک بسته را در یک زمان از یک مجموعه جدا کند، برچسب آن را بخواند و آن را روی سطل چرخ دار درست قرار دهد تا به روند حمل و نقل ادامه دهد. آمازون گفت این ربات کاهش خواهد داد خطر آسیب به کارکنان که معمولاً برای جابجایی بسته های سنگین باید بدن خود را بچرخانند یا بچرخانند. کاردینال در حال حاضر در حال آزمایش برای بلند کردن بسته هایی با وزن 50 پوند است. آمازون انتظار دارد تا سال آینده استفاده از ربات ها را در تاسیسات خود آغاز کند.

این شرکت امیدوار بود که ترس ها در مورد قیام ربات اسکای نت مانند که در آن انسان ها دیگر بخشی از نیروی کار نیستند را از بین ببرد. اگرچه آمازون می‌خواهد کار دستی را در زمینه‌هایی مانند مرتب‌سازی و اسکن بسته‌ها کاهش دهد، اما این شرکت گفت که قصد دارد کارمندان و روبات‌ها را با هم کار کنند و در عین حال خطرات ایمنی و آسیب‌های ناشی از فعالیت‌هایی مانند بالا رفتن از نردبان و کشیدن بسته‌های بزرگ را کاهش دهند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …