مدیر عامل نتفلیکس می گوید که به دنبال مشارکت در تبلیغات است، نه تصاحب Roku

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

بر اساس گزارش ها، تد سارانوس، مدیر عامل نتفلیکس، گفت که غول های استریمینگ در حال مذاکره با شرکت های تبلیغاتی متعدد در مورد مشارکت هایی هستند که به آن کمک می کند تا عضویت ارزان تری را با تبلیغات معرفی کند.

به گزارش رویترز، ساراندوس روز پنجشنبه، هنگامی که در یک پنل در مورد شرکت های تبلیغاتی که برای مشارکت های احتمالی دنبال می کند، سوال شد، گفت: “ما در حال حاضر با همه آنها صحبت می کنیم.” پانل سارانوس بخشی از اجلاس تبلیغاتی Cannes Lions در فرانسه بود که یکی از بزرگترین رویدادهای سالانه جهان برای صنعت تبلیغات است.

این نظرات و حضور نتفلیکس در Cannes Lions برای اولین بار، تعهد عمومی نتفلیکس را برای معرفی تبلیغات به سرویس خود بیشتر کرد. در آوریل، زمانی که نتفلیکس اولین از دست دادن مشترک خود در یک دهه را گزارش کردرید هستینگز، یکی از مدیرعامل‌های این شرکت، سال‌ها رد هر گونه علاقه به تبلیغات را با فاش کرد که این شرکت به دنبال یک طبقه ارزان‌تر و با پشتیبانی تبلیغاتی برای نتفلیکس است.

اما نتفلیکس، که نیروی فروش تبلیغاتی ندارد، باید افراد را استخدام کند و نیروی خود را ایجاد کند، نهادی را برای جذب یک تیم یا فناوری تبلیغاتی به دست آورد، یا با یک شرکت تبلیغاتی موجود شراکت ایجاد کند.

پنجشنبه، نظرات Sarandos نشان داد که این شرکت در حال پیگیری دومی است.

سارانوس همچنین این ایده را که نتفلیکس به دنبال تصاحب Roku است، نادیده گرفت، شرکتی که کسب‌وکار رو به رشدی را حول سرویس استریم خود ایجاد کرده است که مردم می‌توانند رایگان با تبلیغات به نام The Roku Channel تماشا کنند. به گزارش ددلاین، ساراندوس در مورد گمانه زنی هایی که ممکن است Roku را خریداری کند، گفت: “من نمی دانم از کجا آمده است.” اما او درها را برای مالکیت کسب و کار تبلیغاتی خودش باز گذاشت. “اگر آنقدر مهم شود [that] ما می‌خواهیم روی آن کنترل داشته باشیم، ممکن است.» به نقل از ددلاین، او گفت.

کاهش بینندگان، اعتماد هالیوود به پخش جریانی را به عنوان موتور محرکه آن در آینده تلویزیون کاهش داده است. سال‌ها رشد بی‌نظیر نتفلیکس تقریباً همه شرکت‌های رسانه‌ای بزرگ هالیوود را وادار کرد تا میلیاردها دلار برای عملیات پخش خود سرمایه‌گذاری کنند. این به اصطلاح جریان جنگ ها موجی از خدمات جدید از جمله اپل تی وی پلاس، دیزنی پلاس، HBO Max، طاووس و پارامونت پلاسدر میان دیگران، روندی پیچیده است که تعداد خدماتی را که باید برای تماشای آنلاین نمایش‌ها و فیلم‌های مورد علاقه‌تان استفاده کنید – و برای آن هزینه کنید.

با تشدید رقابت برای جلب توجه شما و دلارهای اشتراک شما، اکثر رقبای نتفلیکس به مدلی دو لایه متمایل شده اند که عضویت ارزان تری را برای تماشای تبلیغات و همچنین اشتراک گران تری بدون تبلیغات ارائه می دهد. نتفلیکس مسیر پخش جریانی تلویزیون را در پیش گرفت، اما استراتژی آن فقط بدون آگهی از استانداردهای صنعت عقب افتاده است، زیرا رقبا به بینندگانی مانند شما گزینه های بیشتری می دهند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …