نرخ‌های فعلی بازپرداخت در 23 ژوئن 2022: نرخ‌ها مخلوط هستند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

به طور کلی، نرخ‌های تامین مالی مجدد برای وام‌های مسکن با یک نرخ قابل توجه کاهش یافت: نرخ‌های 30 ساله تامین مالی ثابت. اما میانگین نرخ برای یک بازپرداخت مجدد 15 ساله با نرخ ثابت و یک بازپرداخت مجدد 10 ساله افزایش یافت.

مانند نرخ های وام مسکن، نرخ های بازپرداخت از ابتدای سال 2022 در حال افزایش بوده است — و ما انتظار داریم که این روند تا پایان سال جاری ادامه یابد. با وجود تورم در بالاترین حد در 40 سال اخیر، فدرال رزرو تا به حال سه بار نرخ بهره را افزایش داده است و به نظر می رسد در سال 2022 آنها را بیشتر افزایش دهد. افزایش نرخ، هزینه استقراض پول را افزایش می دهد و صاحبان خانه هایی که به فکر تامین مالی مجدد هستند، ممکن است تنها نرخ های بالاتری را پیدا کنند. سال ادامه دارد اگر به دنبال کاهش پرداخت ماهانه وام مسکن خود هستید، قفل کردن نرخ زودتر از دیرتر می تواند سودمند باشد. حتماً به اهداف و شرایط خود فکر کنید و نرخ ها و کارمزدها را با هم مقایسه کنید تا وام دهنده ای پیدا کنید که بتواند نیازهای شما را برآورده کند.

بازپرداخت 30 ساله با نرخ ثابت

برای ریفاینانس های ثابت 30 ساله، متوسط ​​نرخ در حال حاضر 5.88 درصد است که نسبت به یک هفته قبل 1 واحد پایه کاهش یافته است. (یک امتیاز معادل 0.01٪ است). اگر در حال حاضر در پرداخت های ماهانه خود با مشکل مواجه هستید، یک بازپرداخت 30 ساله می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. با این حال، نرخ‌های بهره برای یک بازپرداخت 30 ساله معمولاً بالاتر از نرخ‌های یک 15 یا 10 سال است. همچنین پرداخت وام از شما زمان بیشتری می برد.

بازپرداخت 15 ساله با نرخ ثابت

متوسط ​​نرخ بازپرداخت 15 ساله ثابت در حال حاضر 5.14 درصد است که نسبت به یک هفته قبل 4 واحد افزایش یافته است. یک بازپرداخت 15 ساله ثابت به احتمال زیاد پرداخت ماهانه شما را در مقایسه با وام 30 ساله افزایش می دهد. با این حال، شما همچنین می توانید وام خود را سریعتر پرداخت کنید و در طول عمر وام در پول خود صرفه جویی کنید. نرخ‌های 15 ساله به طور معمول کمتر از نرخ‌های 30 ساله است که به شما کمک می‌کند در درازمدت حتی بیشتر پس‌انداز کنید.

بازپرداخت 10 ساله با نرخ ثابت

میانگین نرخ بهره فعلی برای یک بازپرداخت 10 ساله 5.20 درصد است که نسبت به هفته گذشته 4 واحد افزایش یافته است. شما هر ماه با یک بازپرداخت مجدد ثابت ده ساله در مقایسه با بازپرداخت مجدد 30 ساله یا 15 ساله بیشتر پرداخت خواهید کرد – اما نرخ بهره پایین تری نیز خواهید داشت. بازپرداخت 10 ساله می تواند به شما کمک کند تا خانه خود را بسیار سریعتر پرداخت کنید و در بهره صرفه جویی کنید. اما باید تأیید کنید که می توانید با ارزیابی بودجه و وضعیت مالی کلی خود، پرداخت ماهانه بالاتری را بپردازید.

جایی که نرخ ها در آن قرار دارند

در آغاز همه‌گیری، نرخ‌های بازپرداخت به پایین‌ترین حد تاریخی کاهش یافت، اما از ابتدای سال جاری به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. به دلیل تورم که در بالاترین سطح خود در چهار دهه گذشته است، و همچنین اقدامات انجام شده توسط فدرال رزرو، نرخ های تامین مالی مجدد در حال افزایش است. فدرال رزرو اخیراً نرخ بهره را 0.75 درصد افزایش داد – بالاترین افزایش در تقریباً سه دهه گذشته – و قصد دارد چندین بار در طول سال 2022 آن را افزایش دهد تا اقتصاد را کند کند. این بدان معناست که ایده خوبی است که اکنون از مزیت بازپرداخت مالی استفاده کنید و قبل از ادامه افزایش نرخ، نرخ مناسبی را قفل کنید.

ما با استفاده از داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط Bankrate که متعلق به شرکت مادر CNET است، روندهای نرخ بازپرداخت را دنبال می‌کنیم. در اینجا جدولی با میانگین نرخ های بازپرداخت ارائه شده توسط وام دهندگان در سراسر کشور آمده است:

متوسط ​​نرخ بهره بازپرداخت

تولید – محصول نرخ هفته گذشته تغییر دادن
تعمیر ثابت 30 ساله 5.88٪ 5.89٪ -0.01
تعمیر ثابت 15 ساله 5.14٪ 5.10٪ +0.04
اصلاح 10 ساله ثابت 5.20٪ 5.16٪ +0.04

نرخ ها از 23 ژوئن 2022.

نحوه خرید برای نرخ های بازپرداخت

درک این نکته مهم است که نرخ های تبلیغاتی آنلاین ممکن است برای شما اعمال نشود. نرخ بهره شما تحت تاثیر شرایط بازار و همچنین سابقه اعتباری و درخواست شما خواهد بود.

داشتن امتیاز اعتباری بالا، نسبت استفاده از اعتبار پایین و سابقه پرداخت های مداوم و به موقع به شما کمک می کند تا بهترین نرخ های بهره را دریافت کنید. شما می توانید احساس خوبی نسبت به نرخ بهره متوسط ​​آنلاین داشته باشید، اما مطمئن شوید که با یک متخصص وام مسکن صحبت کنید تا نرخ های خاصی را که واجد شرایط آن هستید، ببینید. برای دریافت بهترین نرخ های بازپرداخت، ابتدا باید درخواست خود را تا حد امکان قوی کنید. بهترین راه برای بهبود رتبه بندی اعتباری خود این است که امور مالی خود را مرتب کنید، از اعتبارات مسئولانه استفاده کنید و اعتبار خود را به طور منظم نظارت کنید. فراموش نکنید که با چندین وام دهنده صحبت کنید و در اطراف خرید کنید.

اگر نرخ مناسبی دریافت کنید یا بتوانید وام خود را زودتر پرداخت کنید، می تواند یک حرکت عالی باشد – اما به دقت در نظر بگیرید که آیا در حال حاضر انتخاب مناسبی برای شماست یا خیر.

آیا اکنون زمان خوبی برای تامین مالی مجدد است؟

برای اینکه سرمایه گذاری مجدد منطقی باشد، معمولاً می خواهید نرخ بهره کمتری نسبت به نرخ فعلی خود دریافت کنید. به غیر از نرخ بهره، تغییر مدت وام دلیل دیگری برای تامین مالی مجدد است. هنگام تصمیم گیری برای تامین مالی مجدد، حتما عوامل دیگری را به غیر از نرخ بهره بازار در نظر بگیرید، از جمله مدت زمانی که قصد دارید در خانه فعلی خود بمانید، مدت زمان اقامت خود. مدت وام و میزان پرداخت ماهانه شما. و هزینه‌ها و هزینه‌های بسته شدن را فراموش نکنید، که می‌تواند زیاد شود.

از آنجایی که نرخ بهره از ابتدای سال به طور پیوسته افزایش یافته است، تعداد افراد واجد شرایط برای تامین مالی مجدد به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. اگر خانه خود را زمانی خریداری کردید که نرخ بهره کمتر از نرخ فعلی بود، احتمالاً هیچ سود مالی از تامین مالی مجدد وام مسکن خود به دست نمی آورید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …