20٪ تخفیف برای عینک آفتابی طراحی شده با لنزهای طبی

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

برای مقابله با آفتاب تابستانی به یک جفت سایه جدید نیاز دارید؟ روز ملی عینک آفتابی در راه است، و GlassesUSA یکی از مورد علاقه ماست مکان هایی برای خرید عینک، عینک آفتابی و مخاطب آنلاین، با یک پیشنهاد انحصاری جشن می گیرد تا مطمئن شود بهترین قیمت را برای عینک آفتابی تابستانی جدید خود دریافت می کنید. در حال حاضر از طریق 27 ژوئن، این شرکت ارائه می دهد 20% تخفیف برای عینک های دیزاین و آفتابیاز جمله برندهایی مانند Ray-Ban، Oakley و Persol. برای دریافت تخفیف از کد تبلیغاتی استفاده کنید ICON20 در پرداخت

و اگر به لنزهای طبی نیاز دارید، نگران نباشید – خرید شما با یک بسته اصلی لنز نیز ارائه می‌شود، اگر می‌خواهید در طول این مدت رانندگی با مشکل کمتری رانندگی کنید، زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری روی یک عینک آفتابی نسخه‌ای است. روز یا در کنار استخر با سهولت مطالعه کنید. اگر نسخه ای از نسخه خود ندارید یا منقضی شده است، GlassesUSA می تواند به شما کمک کند. نسخه عینک خود را دریافت کنید. شما حتی می توانید عینک خود را به صورت مجازی امتحان کنید قبل از خرید، به شما ایده بهتری از نحوه ظاهر فریم ها بر روی صورت شما می دهد.

سفارش شما نیز کاملا رایگان درب منزل ارسال می شود. و اگر قاب های طراح لزوما مهمترین بخش خرید شما نیستند، GlassesUSA تبلیغات دیگر موجود است که ارزش بررسی دارد — فقط در حین مرور به خاطر داشته باشید که در هر سفارش فقط می توانید از یک کد تبلیغاتی استفاده کنید. و اگر دقیقاً چیزی را که به دنبالش هستید پیدا نکردید، همیشه می توانید خلاصه CNET را بررسی کنید. بهترین معاملات عینک و تماس با ما در حال حاضر موجود است و از راحتی خانه خود خرید کنید.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …