22 دلار تخفیف برای هدفون های بی سیم LinkBuds S سونی دریافت کنید

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اوایل این ماه جدید سونی LinkBudsکه دارای طراحی باز با حلقه ای منحصر به فرد به شکل دونات است، با 22 دلار تخفیف به فروش رسیدند. حالا حتی جدیدتر LinkBuds S هدفون‌های حذف نویز فعال با طراحی عایق‌کننده صدا، همان تخفیف 22 دلاری را دریافت می‌کنند. شما می توانید آنها را با 178 دلار یا 11 درصد تخفیف در لیست قیمت 200 دلاری خود انتخاب کنید. اگرچه ممکن است این تخفیف زیاد نباشد، اما برای محصولی که اخیراً وارد بازار شده است قابل توجه است. بهترین خرید و سایر خرده فروشان LinkBuds S را با قیمت 180 دلار عرضه می کنند، اما آمازون با چند دلار کاهش می یابد.

همانطور که گفتم در بررسی من، LinkBuds S از بسیاری جهات واقعاً جذاب هستند. آنها سبک و جمع و جور هستند، اما در مورد ویژگی ها و عملکرد آنها کوتاهی نمی کنند. آنها نوعی تلاقی بین سطح مبتدی سونی هستند C500 هدفون (100 دلار) و پرچمدار آن WF-1000XM4 هدفون — و اساساً معادل سونی AirPods Pro اپل.

ادامه مطلب: بهترین هدفون های بی سیم برای سال 2022

من از کیفیت صدا برای اندازه آنها تحت تاثیر قرار گرفتم و یکی از مشکلات من با آنها این بود که اجرای تماس صوتی می توانست کمی بهتر باشد. با این حال، در چند هفته گذشته سونی سیستم عامل LinkBuds S را ارتقا داد و به نظر می‌رسد که عملکرد تماس صوتی را با دریافت صدای بهتر بهبود بخشیده است – تماس‌گیرندگان گفتند که صدای من پس از ارتقاء سیستم‌افزار واضح‌تر به نظر می‌رسد در حالی که نویز پس‌زمینه خفه شده بود. به خوبی.

بررسی کامل LinkBuds S ما را بخوانید.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

Sony LinkBuds: دینامیت صوتی کوچک


9:09

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …