Facebook Parent Meta در حال کار بر روی کیف پول برای Metaverse است

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

چه اتفاقی می افتد

متا در حال کار بر روی یک کیف پول دیجیتالی برای دنیای مجازی است که در آن افراد قادر به کار، بازی و معاشرت خواهند بود.

چرا مهم است

این حرکت نشان می‌دهد که چگونه تجارت الکترونیک بخشی از نحوه برنامه‌ریزی متا برای کسب درآمد از جاه‌طلبی‌های متاورز خود است.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا روز چهارشنبه گفت که این شرکت در حال کار بر روی یک کیف پول دیجیتال برای این شرکت است متاورس که به افراد امکان می دهد اقلام دیجیتال، هویت و پرداخت های خود را مدیریت کنند.

او در یک پست فیس بوک گفت: “در حالت ایده آل، شما باید بتوانید وارد هر تجربه متاورس شوید و هر چیزی که خریداری کرده اید باید همانجا باشد.” راه درازی برای رسیدن به آن وجود دارد، اما این نوع تعامل، تجربیات بسیار بهتری را برای مردم و فرصت‌های بزرگ‌تری را برای سازندگان به ارمغان می‌آورد.»


در حال پخش:
این را نگاه کن:

من در متاورس خرید کردم و یک گوچی را امتحان کردم…


5:18

متا که قبلاً با نام فیسبوک شناخته می شد، تنها شرکتی نیست که آینده خود را در این زمینه به خطر می اندازد متاورس – دنیای مجازی که در آن افراد کار، بازی و معاشرت می کنند. ایجاد متاورس همچنین فرصتی برای مردم برای خرید و فروش کالاهای دیجیتالی مانند لباس، هنر، موسیقی و تجربیات فراهم می کند. در ماه آوریل، متا گفت که در حال آزمایش راه‌های جدیدی برای سازندگان برای کسب درآمد در تجربه اجتماعی واقعیت مجازی Horizon Worlds است، اما طبق گزارش‌ها، قصد دارد تا 47.5 درصد از فروش این کالاهای دیجیتال را کاهش دهد. در این ماه، متا همچنین از یک فروشگاه دیجیتال در فیس بوک، اینستاگرام و مسنجر رونمایی کرد که در آن افراد می توانند لباس های دیجیتالی را برای آواتارهای خود از برندهای لوکس مانند Balenciaga، Prada و Thom Browne خریداری کنند.

زاکربرگ در پست خود نگفت که آیا کاربران باید برای استفاده از این کیف پول دیجیتال در متاورس هزینه ای بپردازند یا اینکه شرکت قصد دارد این محصول را چه زمانی عرضه کند، اما او اضافه کرد که این به نفع سازندگان خواهد بود زیرا “هر چه مکان های بیشتری می توانید به راحتی از دیجیتال خود استفاده کنید. برای کالاها ارزش بیشتری قائل خواهید شد.”

این غول فناوری روز چهارشنبه با جیم کرامر در برنامه Mad Money CNBC ظاهر شد و در مورد موضوعات مختلفی از جمله جاه طلبی های تجارت الکترونیک این شرکت در متاورس صحبت کرد.

زاکربرگ به سی‌ان‌بی‌سی گفت که این شرکت امیدوار است بتواند به حدود یک میلیارد نفر در متافوره دسترسی پیدا کند که «صدها دلار تجارت انجام می‌دهند، هر کدام کالاهای دیجیتال، محتوای دیجیتالی می‌خرند» و «چیزهای متفاوتی برای بیان خود» می‌خرند. او در سال 2017 گفته است که می خواهد 1 میلیارد نفر را جذب کند واقعیت مجازی. متاورس بسیار گسترده تر از واقعیت مجازی است و سایر فناوری ها از جمله واقعیت افزوده را در بر می گیرد که در آن اشیاء دیجیتال بر روی دنیای فیزیکی پوشانده می شوند.

متا از تجارت متاورس خود سودی نبرده است. متا در گزارشی از درآمد خود گفت که در سه ماه اول سال جاری، آزمایشگاه های واقعیت متا 2.96 میلیارد دلار ضرر کرده است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …