نویسنده می‌گوید «دکتر استرنج 2» در ابتدا شامل زنبور بود

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

مارول دکتر استرنج در چند جهان جنون اصابت دیزنی پلاس در روز چهارشنبه، و همچنین سایر سرویس های پخش مانند Google Play و Prime Video (با هزینه اضافی). به لطف تفسیر صوتی نسخه دیجیتال، ما جزئیات بیشتری در مورد روند نوشتن دنباله Doctor Strange داریم. معلوم می شود، مرد مورچه ای The Wasp در اصل در اولین پیش نویس فیلمنامه به عنوان بخشی از فیلمنامه حضور داشت ایلومیناتی.

“من فقط در آگوست سال 2020 در تلاش بودم تا از پیش نویس اول فیلمنامه عاجزانه عبور کنم. واقعاً نیمه دوم قسمت دوم را نداشتم و نمی دانستم به کجا می روم. و فقط فکر کردم، “خب مایکل والدرون (Michael Waldron)، نویسنده اصلی (از طریق The Direct) گفت، چرا تاب نزنم و ایلومیناتی را در آنجا رها نکنم.

ریچی پالمر تهیه کننده گفت: «و سوئینگ انجام دادی. “آن کمیک‌های جاناتان هیکمن ایلومیناتی از بهترین کمیک‌هایی بودند که تا به حال نوشته شده‌اند، فکر می‌کنم کمیک‌های New Avengers مربوط به دوران جنگ‌های مخفی.[Wanda] همه ایلومیناتی ها را می کشد؟ او از او خواست تمام ایلومیناتی ها را بکشد. ما هرگز نمی توانیم این کار را انجام دهیم. صبر کنید، آیا می توانیم این کار را انجام دهیم؟ کاش می توانستیم این کار را انجام دهیم.»

والدرون ادامه داد: “بله، فکر می‌کنم بیگانگان را تماشا کردم و فقط به نحوه قتل عام تفنگداران دریایی فکر می‌کردم، و بله، خوشحال بودم که کار کرد. فکر می‌کنم در اصل، Wasp در نسخه‌ای از Illuminati و Wasp بود. کوچک شد و به سمت واندا پرواز کرد و [Wanda] فقط دست هایش را زد و در اولین پیش نویس زنبور را کوبید.”

The Wasp نام مستعار Hope van Dyne (با بازی Evangeline Lilly) است که اولین بار در Ant-Man در سال 2015 و سپس Ant-Man and the Wasp در سال 2018 ظاهر شد. او بعداً در Ant-Man and the Wasp: Quantumania ظاهر خواهد شد که برای اکران در 17 فوریه سال آینده برنامه ریزی شده است.

Doctor Strange در Multiverse of Madness، دنباله Doctor Strange در سال 2016، اکثراً نقدهای مثبتی دریافت کرد و بیش از 900 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. در این فیلم بندیکت کامبربچ، الیزابت اولسن، زوچیتل گومز، ریچل مک آدامز و بندیکت وونگ به ایفای نقش پرداخته اند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …