توضیح سم ریمی ناد از فیلم Doctor Strange 2: Post-Credits Scenes

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

دکتر استرنج در چند جهان جنون، که به آن رسید دیزنی پلاس در روز چهارشنبه پس از اکران در سینماها در ماه گذشته، می فرستد دنیای سینمایی مارولجادوگر جذاب و بد خلق در ماجرایی که واقعیت های متعددی را در بر می گیرد. کارگردان می آورد سام ریمی برای اولین بار از آن زمان به مارول بازگشت مرد عنکبوتی 3 محصول 2007 و به سختی به سبک ترسناک خود متمایل می شود، با یکی از دو صحنه پس از اعتبار، در لحظه ای از اوایل کارش.

داستان فیلم پس از وقایع Spider-Man: No Way Home، که شاهد پیشنهاد استرنج پیتر پارکر بود کمک جادویی همانطور که نوجوان با تمام دنیا سر و کار داشت دانستن هویت مخفی او.

بیایید وارد یک پورتال شویم و جهان پر از آن را کشف کنیم تباه کننده. ما همچنین یک توضیح دهنده پایان جداگانه داریم، a غواصی عمیق در ایلومیناتی و الف لیست سوالات WTF فیلم ما را ترک کرد

spoilers-mcu

یک جادوگر دیگر

استرنج با خوشحالی در یک صحنه میانی در خیابان های منهتن قدم می زند و ظاهراً فساد ناشی از استفاده از Darkhold را پذیرفته است. او توسط یک جادوگر بلوند با لباس بنفش و صورتی رهگیری می شود (شارلیز ترون). او پورتالی را به بعد تاریکی باز می کند، واقعیت جهنمی که توسط Doctor Strange سال 2016 اداره می شود.

“تو یک تهاجم ایجاد کردی و ما آن را درست می کنیم… مگر اینکه نترسی؟” او می گوید.

او با باز شدن چشم سوم ناشی از دارکولد پاسخ می دهد: «حداقل هم نیست».

جلد دکتر استرنج 14

کلیا یکی از قابل اعتمادترین متحدان دکتر استرنج در کمیک ها بوده است.

استودیو مارول

چه مفهومی داره؟

نام او تا زمانی که تیتراژ بعد از این صحنه شروع نشود، نامی برده نشد، اما شخصیت ترون، کلیا است — یک جادوگر از Dark Dimension که در کمیک ها حضور داشته است. از دهه 60.

او دختر خواهر دورمامو عمر و شاهزاده اورینی با ابعاد تاریک است و در یکی از ماجراجویی های اولیه اش در آن واقعیت مجذوب استرنج شد. مسیرهای آن‌ها در سال‌های پس از آن بارها با هم تلاقی پیدا کرده است و کلیا شاگرد استرنج و بعداً همسر او شد.

به دنبال وقایع سال 2021 مینی سریال مرگ دکتر استرنج (می توانید فرض را تصور کنید)، Clea جایگزین Strange به عنوان شد جادوگر عالی زمین. استفن بدون شک زنده می شود و به زودی به نقش باز می گردد، زیرا تغییرات وضعیت موجود به ندرت در کمیک ها طولانی می شود.

ممکن است در آن زمان بیش از حد مشغول چرخیدن یا فریاد زدن از خوشحالی بوده باشید رید ریچاردز (جان کرازینسکی) توضیح داد که چه تهاجماتی در اوایل فیلم وجود داشت، اما آنها رویدادهای فاجعه‌باری هستند که زمانی اتفاق می‌افتند که یک واقعیت چندوجهی به دیگری برخورد می‌کند. در کمیک، این اتفاق افتاد رویداد 2015 Secret Wars.

مشخص نیست که چگونه استرنج باعث هجوم شد – او از یک سری واقعیات در Multiverse of Madness پرید – یا این برای MCU چه معنایی دارد، اما می‌توانست عناصری از یک جهان سینمایی متفاوت را ببیند که به این جهان می‌رسند.

چنین متقاطع قبلاً یک سناریوی خطرناک (مملو از فیلم‌های زیبا) در No Way Home ایجاد کرده است، بنابراین ممکن است شخصیت‌هایی را ببینیم. مردان ایکس فاکس واقعیت بعدی حضور پروفسور X (پاتریک استوارت) ممکن است این را پیش بینی کرده باشد.

یا شاید هم همین باشد آرزوی بیشتر.

ash-vs-evil-dead-starz.jpg

فیلم کوتاه بروس کمپبل به شخصیت نمادین او یعنی مردگان شیطانی اش ویلیامز ادای احترام می کند.

استارز

پاپا پیتزا برمی گردد

در یک واقعیت جایگزین در منهتن، فروشنده خیابانی بی ادب پیتزا پوپا (بروس کمپبل) قبلاً آمریکا چاوز را به دزدیدن توپ های خمیر گرانبهای او متهم کرد. استرنج با یک طلسم به بیچاره ضربه زد تا او را از پشت خود درآورد و آنها او را رها کردند تا با دست خودش مورد حمله قرار گیرد.

صحنه پس از اعتبارسنجی ما را به پیتزا پوپا بازمی گرداند، درست زمانی که کارزار خشونت آمیز قلاب گوشت او به پایان می رسد.

“تمام شد!” با خوشحالی می گوید

چه مفهومی داره؟

بعید است که این صحنه پیامدهای پراکنده MCU داشته باشد، زیرا بیشتر ادای احترام به رابطه کمبل و ریمی است. این زوج از دوران دبیرستان با هم دوست بودند و این بازیگر نقش قهرمان اش ویلیامز را در فیلم مردگان شیطانی در سال 1981 به کارگردانی ریمی بازی کرد. در دنباله آن فیلم در سال 1987، دست خاکستر توسط یکی از ارواح گاز گرفته می شود، تسخیر می شود و سعی می کند او را بکشد.

برخلاف پیتزا پوپا، او سعی می کند با قطع کردن دست و جایگزینی آن با یک اره برقی (که فوق العاده فلزی است) مشکل را حل کند. دست سابقش تا پایان فیلم او را تعقیب می کند.

کمپبل همچنین در سه گانه مرد عنکبوتی غیر MCU ریمی ظاهر می شود و ظاهراً سه شخصیت مختلف را بازی می کند. او در فیلم اول یک گوینده کشتی، در قسمت دوم یک طلیعه‌دار و در فیلم سوم یک بازیگر فرانسوی بود. رایمی به رولینگ استون تایید کرد که اگر فیلم مرد عنکبوتی 4 کنار گذاشته شده بود، این بازیگر می توانست نقش میستریو را بازی کند.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چیزهای جدید برای استریم برای می 2022


4:12

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

بهترین میزهای ایستاده سال 2022

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ، کار کردن در خارج از خانه …