تیزرهای داخلی Cadillac Celestiq جزئیات قابل توجهی را به نمایش می گذارند

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

دو هفته پیش، کادیلاک چند تیزر منتشر کرد برای خودروی نمایشی Celestiq آینده خود، که پیش نمایش یک مدل تولیدی دست ساز را خواهد داشت. چند تصویر اول به برجسته کردن حضور بیرونی و تمرکز آن بر ادغام عناصر تاریخی کادیلاک های گذشته کمک کرد. اکنون زمان آن رسیده که نگاهی به داخل این سدان الکتریکی آینده بیندازیم.

کادیلاک در روز چهارشنبه سری جدیدی از تیزرها را منتشر کرد که پیش‌نمایش فضای داخلی Celestiq را نشان می‌دهد، و سلام پسر، جزئیات بسیار چشمگیری در سراسر کابین وجود دارد. صندلی‌ها زیبایی‌های چشمگیری دارند، با روبان‌های دوختی که به صورت مورب روی چرم سوراخ‌دار قرار گرفته‌اند. همچنین به نظر می رسد برخی از عناصر فلزی واقعی در نزدیکی پشتی سر وجود دارد، علاوه بر نواری از LED که نیمه های جلو و عقب را از هم جدا می کند.

کنسول مرکزی نیز بسیار چشمگیر به نظر می رسد، با تزئینات مشکی پیانویی که بیشتر چرم قرمز و فلز را احاطه کرده است. یک شماره‌گیر در پشت آن وجود دارد که می‌تواند برای سیستم اطلاعات سرگرمی باشد، اما در این مقطع، هر کسی حدس می‌زند. جزئیات کوچک نیز فراوان است. مشبک های بلندگو دارای سوراخ هایی هستند که به نظر می رسد برش لیزری تعبیه شده است داخل چین و چروک در فلز حتی سوئیچ‌های صندلی نیز به‌خوبی فانتزی به نظر می‌رسند، با پیچ‌خوردگی روی کنترل‌ها و نورهای چشم‌گیر اطراف کل شبانگ.

کادیلاک در بیانیه مطبوعاتی خود گفت که می خواهد زیبایی شناسی Celestiq “منعکس کننده یک چشم انداز کل نگر از آنچه تجملات آمریکایی می تواند باشد.” با توجه به توجه جدی به جزئیات که در تیزرهای داخلی و خارجی دیده‌ایم، که مورد آخر طرح‌های زیورآلات کاپوت دهه 1930 را ادغام می‌کند، به نظر می‌رسد کادیلاک از هیچ هزینه‌ای در این مورد کوتاهی نمی‌کند.

ما در نهایت نگاهی کامل به Celestiq خواهیم داشت. کادیلاک واقعاً از جزئیات عرضه این خودروی نمایشی چشم پوشی نکرده است، اما ما فرض می کنیم که در اواخر تابستان امسال یا اوایل پاییز امسال عرضه خواهد شد. این در میشیگان، جایی که جنرال موتورز 81 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است برای تحقق آن این سدان الکتریکی بر روی پلتفرم Ultium جنرال موتورز سوار خواهد شد که زیربنای شاسی بلند Lyriq نیز هست. همچنین بسته بندی خواهد شد اولترا کروز، نسخه ارتقا یافته کمک راننده سوپر کروز جنرال موتورز که امکان عملیات بدون هندز را در خیابان های شهر و دیگر جاده های غیر بزرگراهی فراهم می کند.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …