خلاصه داستان پایانی ‘Obi-Wan Kenobi’: Ending and Cameos Explained

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اوبی وان کنوبی آمد به پایان برسد در روز چهارشنبه، با قسمت 6 – پایان فصل – لایو اکشن مینی سریال جنگ ستارگان ضربه زدن دیزنی پلاس. ما با جدی اوبی وان تبعیدی آشنا شدیم (ایوان مک گرگورشاهزاده کوچک لیا ارگانا (ویوین لایرا بلر) و دسته ای از پناهندگان پس از آنها فرار کردند از دارث ویدر (آناکین اسکای واکر سابق، بازی شده با هایدن کریستنسن با صداپیشگی جیمز ارل جونز) در قسمت 5.

متأسفانه، فرار آنها ممکن است چندان ساده نباشد. رهبر شبکه ضد امپریالیستی روکن (اوشی جکسون جونیور) که به افرادی حساس جدی و فورس کمک می کند تا از طریق یک راه آهن زیرزمینی به نام Path از امپراتوری فرار کنند، فاش می کند که هایپردرایو کشتی آنها شکسته است و امپراتوری در تعقیب داغ است.

روا بازرس سابق امپراتوری (موسی اینگرام) پس از اینکه ویدر سعی کرد لرد سیث را بزند، توسط ویدر مرده باقی ماند. او خیلی عصبانی است که بمیرد، و ظاهراً فهمید که لوک اسکای واکر 10 ساله پسر مخفی ویدر است و در مخفی زندگی کردن در تاتوئین

اوبی وان خطر را برای لوک از طریق نیرو احساس کرد، بنابراین حدس می‌زنم او برای مقابله با ریوا باید به دنیای صحرا بازگردد. حداقل هیچ کس متوجه نشد که لیا فرزند مخفی دیگر ویدر است.

وقت آن است که عمیقاً از نیرو استفاده کنید و برخی را حس کنید تباه کننده برای فینال این سریال اتفاق می افتد حدود 10 سال بعد از Revenge of the Sith و نه سال قبل امیدی تازه.

spoilers-starwars

استاد برمی گردد

با شکست ویدر و روا از تلاش برای انتقام گرفتن از لوک جوان، اوبی وان دوباره خود را به روی نیرو باز کرد. او غار کثیف تاتوئین خود را ترک می کند و بازدید کوتاهی از خانه لارس دارد.

عمو اوون (جوئل ادگرتون) ابتدا جدی را با سوء ظن معمولش مورد توجه قرار می دهد، اما وقتی اوبی وان اذعان می کند که لوک “فقط باید یک پسر باشد” و محافظت از لارس تمام چیزی است که جوان به آن نیاز دارد، با او گرم می شود. این خوب نیست؟ در واقع خیلی خوب است که اوون به اوبی وان اجازه ملاقات با لوک را می دهد.

او به شاگرد آینده‌اش می‌گوید: «سلام».

Qui-Gon Jinn به عنوان یک روح نیروی طیفی در Obi-Wan Kenobi ظاهر می شود.

از سال 1999، اولین بار است که لیام نیسون را در نقش کوی گون جین در لایو اکشن می بینیم.

لوکاس فیلم

اوبی وان به سفر خود به خانه جدیدش در دریای تپه ادامه می دهد، جایی که او را در یک امید جدید خواهیم یافت، اما در راه با آخرین نفر روبرو می شود — روح نیروی استاد فقید خود، کوی گون جین (لیام) نیسون).

کوی گون می گوید: «خب، به اندازه کافی طول کشید.

جدی طیفی نشان می‌دهد که پاداوان سابقش از نیرو جدا شده بود، دلیلی که او زودتر ظاهر نشده بود.

او می گوید: “من همیشه اینجا بودم، اوبی وان. تو فقط برای دیدن آماده نبودی.” “بیا، ما راهی داریم.”

qui-gon-jinnquiz.jpg

Qui-Gon در The Phantom Menace درگذشت.

لوکاس فیلم

Qui-Gon توسط دارث ماول در باز کردن سه گانه پیش درآمد به چوبه می نشیند تهدید فانتوم (او به طور خلاصه در جنگ های کلون ها، با نیسون که صدای شخصیت را ارائه می کند). او اولین جدی بود که به یک روح نیرو تبدیل شد و متحدانش را در قلمرو مادی هدایت کرد.

در طول یک دهه آینده، که منجر به سه گانه اصلی می شود، Qui-Gon این مهارت را به Obi-Wan خواهد آموخت. این به اوبی‌وان اجازه می‌دهد حتی پس از اینکه ویدر در فیلم امیدی جدید به ستاره مرگ جدای حمله می‌کند، به لوک مشاوره بدهد.

استاد دیگر

ویدر با دانستن اینکه اوبی وان هنوز بیرون است، در قلعه خود در سیاره آتشفشانی ناخوشایند مصطفیر کمی خش خش می زند. ویدر هنگام صحبت با پروژکتور هولوگرافیک استادش، امپراتور پالپاتین (ایان مک دیارمید)، قول می‌دهد که در شکار جدی کهکشان را خراب کند.

پالپاتین می گوید: “من نمی دانم که آیا افکار شما در این مورد روشن است، لرد ویدر.” “شاید احساساتت نسبت به ارباب قدیمی ات تو را ضعیف کرده باشد. اگر بر گذشته ات غلبه نکنی…”

یک امپراتور هولوگرافیک پالپاتین در اوبی وان کنوبی

چه کسی آن لبخند شیطانی دوست داشتنی را پس از یک دستکاری موفق از دست نداده است؟

لوکاس فیلم

این بیشتر همان دستکاری کلاسیک پالپس است، زیرا او می‌خواهد شاگرد سیث خود به جای انتقام، بر تسلط بر کهکشان تمرکز کند. تهدید ضربه‌ای/ ظریف به وضوح ویدر را در معرض خطر قرار می‌دهد.

او می گوید: “Kenobi به معنای هیچ چیز نیست.” “من فقط به تو خدمت می کنم، سرورم.”

The Imperial March در حالی پخش می شود که ما Vader را ترک می کنیم و نشان می دهد که او 100% امپراتوری است. برو تیم سیث

این مقاله به زودی به روز خواهد شد.


در حال پخش:
این را نگاه کن:

چیزهای جدید برای استریم برای ژوئن 2022


4:09

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …