اینجا زمانی است که «دکتر استرنج 2» در منطقه زمانی شما به دیزنی پلاس می‌رسد

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

اگر صبورانه منتظر تماشا بوده اید دکتر استرنج در چند جهان جنون در خانه در دیزنی پلاس — آفرین! شما تقریباً در خط پایان هستید. در دنباله مارولبا بازی بندیکت کامبربچ و الیزابت اولسن، در تاریخ پخش خواهد شد دیزنی پلاس در 22 ژوئن. و نه، برای تماشای آن نیازی به پرداخت هزینه اضافی در بالای اشتراک دیزنی پلاس خود نخواهید داشت.

بر اساس نسخه‌های قبلی استریم فیلم مارول، تصور می‌شد که دنباله آن در ماه جولای عرضه شود. اما این فیلم به کارگردانی سام رایمی یک ماه زودتر از زمان مورد انتظار وارد استریم می شود. و اگر نمی‌خواهید برای دیزنی پلاس پول بپردازید، در همان روز، 22 ژوئن، قبل از عرضه بر روی 4K Ultra HD، Blu-ray و DVD در 26 ژوئیه، روی پلتفرم‌های دیجیتال دیگر نیز موجود است.

چه زمانی Doctor Strange 2 به دیزنی پلاس می رود؟

می‌توانید Doctor Strange در Multiverse of Madness را در دیزنی پلاس پخش کنید چهارشنبه 22 ژوئن.

به دنبال زمان دقیق انتشار، تا چند دقیقه هستید؟ حساب خود را در ساعت 12:01 بامداد چهارشنبه به وقت PT بررسی کنید، یا همان نیمه شب سه شنبه گذشته.

در اینجا زمانی است که Doctor Strange 2 در منطقه زمانی شما به دیزنی پلاس می رسد

Doctor Strange 2 به دیزنی پلاس می رسد نیمه شب پی تی، یا 3 بامداد به وقت شرقی اون 2 سی تی هستم و 1 بامداد MT.

اگر در بریتانیا هستید، Doctor Strange 2 را می‌توانید از اینجا تماشا کنید ساعت 7 صبح BST. کسانی که در قاره اروپا هستند باید تا پایان فیلم صبر کنند 8 در CEST در آلمان، فرانسه، ایتالیا و اسپانیا. اگر در استرالیا هستید، Doctor Strange 2 در زمان مناسب راه اندازی می شود: 5 بعد از ظهر AEST.

Doctor Strange 2 زودتر از حد انتظار می رسد

در سال 2021 (و 2022)، سه فیلم مارول در روز اکران در سینما یا یک ماه بعد وارد دیزنی پلاس شدند.

در ژوئیه، Black Widow یک روز و تاریخ اکران شد، به این معنی که همزمان با سینماها به دیزنی پلاس رسید. برای تماشای آن مجبور بودید هزینه اضافی در بالای اشتراک خود بپردازید.

در سپتامبر، Shang-Chi و The Legend of the Ten Rings به سینماها رفتند، سپس پس از بیش از دو ماه (یا 70 روز) به دیزنی پلاس رفتند. در نوامبر، Eternals در سینماها اکران شد، سپس بیش از دو ماه بعد (68 روز) به دیزنی پلاس نیز رسید.

اساسا، ما انتظار داشتیم که Doctor Strange 2 در اواسط جولای، 70 روز پس از انتشار در 6 می، دیزنی پلاس را عرضه کند.

همچنین تصور می‌شد اگر پایان فیلم خانم مارول (شروع در 8 ژوئن) در دیزنی پلاس و همچنین اکران سینمایی Thor: Love and Thunder در 8 ژوئیه وارد صحنه شود. اتفاق افتاد و Doctor Strange 2 در 22 ژوئن روی دیزنی پلاس می رود.

چند جزئیات اشتراک دیزنی پلاس

اشتراک پایه دیزنی پلاس 8 دلار در ماه یا 80 دلار در سال هزینه دارد، اما اگر Hulu و ESPN Plus را به همراه دیزنی همراه کنید، هزینه آن 14 دلار در ماه است.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …