Xenoblade Chronicles 3 Nintendo Direct مجموعه‌ای برای ۲۲ ژوئن

به گزارش سرویس اخبار فناوری رسانه رادیو فناوری ،

نینتندو در این چهارشنبه، 22 ژوئن، یک ارائه جدید “مستقیم” را به طور انحصاری روی Xenoblade Chronicles 3 پخش می کند.

پخش جریانی در ساعت 7 صبح به وقت محلی شروع می شود و تقریباً 20 دقیقه اطلاعات جدید در مورد Switch RPG آینده را به نمایش می گذارد. این ارائه در کانال های رسمی نینتندو توییچ و یوتیوب پخش خواهد شد.

Xenoblade Chronicles 3 که در ابتدا قرار بود در سپتامبر عرضه شود اکنون در ماه جولای راه اندازی می شود. این بازی جهان‌های اولین Xenoblade Chronicles و Xenoblade Chronicles 2 را گرد هم می‌آورد، به دنبال گروهی از جنگجویان که بین دو پادشاهی متضاد گرفتار شده‌اند: Keves مبارز و Agnus مبتنی بر جادو.

Xenoblade Chronicles 3 دارای سیستم جنگی مشابه بازی های قبلی است. بازیکنان می توانند در زمان واقعی در اطراف میدان نبرد بدوند و از یک پالت “هنرها” برای حمله به دشمنان انتخاب کنند. این بار، شخصیت‌ها می‌توانند به طور موقت در حین نبرد به موجودی قدرتمند و شبیه به مکانیک معروف به Ouroboros تبدیل شوند.

Xenoblade Chronicles 3 قرار است در 29 ژوئیه عرضه شود. نینتندو همچنین نسخه ویژه ای از بازی را منتشر خواهد کرد که شامل یک کتاب هنری و جعبه استیل بوک است. با این حال، این نسخه هنوز برای پیش‌سفارش در دسترس نیست و ممکن است تا پس از راه‌اندازی بازی پایه عرضه نشود.

این مطلب از رسانه های بین المللی معتبر جمع آوری بطور خودکار شده و رسانه رادیو فناوری نقشی در تهیه و تالیف انها ندارد. رادیو فناوری تابع مقررات و آرمانهای جمهوری اسلامی ایران است بنابراین اگر این مطلب نیاز به حذف و یا ویرایش دارد به ما اطلاع دهید.

درباره ی rf_admin

مطلب پیشنهادی

خبر متا یکی از بزرگترین بازی های واقعیت مجازی خود را تعطیل می کند – اما فقط برای دارندگان Quest 1

به گزارش سرویس اخبار تکنولوژی رسانه رادیو فناوری ، تقریباً در همان زمانی که متا …